Ekonomi

Akbank 30.000 TL ödeme verecek! Bankadan açıklama bu sabah yapıldı!

Akbank 30.000 TL ödeme verecek! Bankadan açıklama bu sabah yapıldı! Akbank 30.000 TL kredi ödemesi verilmektedir. Bankadan maaş alan ve maaş almayan herkes, başvuru yapabileceklerdir. 30.000 TL ödeme alacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredi alacaklardır. Akbank düşük faizli olarak kredi alacak kişilere sadece banka şubelerinden değil, bankanın müşterisi olmayan kişiler SMS atarak da onay alabileceklerdir.

SMS İLE BAŞVURU:

SMS ile başvuru yapmak için banka müşterisi olmadan da başvuru yapabilirsiniz. 30.000 TL kredi için, kredi notu 1400 ve üzerinde olan herkes, Cep telefonlarından mesaj atarak bu bankadan kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 4425 numarasına atmanız durumunda kredi başvurusu

Eğer banka şubesine gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız Akbank Direkt kredisi ile hemen onay alabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığına giriş yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız 12 ay vadeli kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz.

Akbank ayrıca banka şubelerinden ve müşteri hizmetlerinden de kredi başvurusu imkanı tanımaktadır. Banka kredi onayı almanız için en az 1400 ve üzerinde kredi skorunuzun olması gerekmektedir.

Başa dön tuşu