Ekonomi

7 gün içinde işlem yapın! Yapı kredi bankası hesabı olanlar dikkat!

7 gün içinde işlem yapın! Yapı kredi bankası hesabı olanlar dikkat! 7 gün içerisinde yapı Kredi Bankası üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında 50000 TL gelir belgesiz kredi ödemesi alabileceğiniz haberi geldi. 7 gün içerisinde başvuru gerçekleştirecek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere, Yapı Kredi Bankası destek kredisi vereceğini açıkladı.

İnternet bankacılığından ihtiyaç kredisi…

Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamasını kullanarak istedikleri zaman ihtiyaç kredisi, başvurusunda bulunabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kendi banka hesapları üzerinden alacakları mobil uygulama şifresiyle birlikte internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilirler ve uygun faizlerle kredi kullanabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, aynı zamanda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kartı başvurusu da yapabiliyor. 7 gün içerisinde yapmış olduğunuz kredi ve kredi kartı başvurularında hızlı birşekilde sizlere sonuç verilecek ve onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgiler sizlere söylenecektir.

Sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

7 gün içerisinde eğer ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka şubesine gitmeden, Yapı Kredi Bankasının, SMS Kredi servisiyle birlikte yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile birlikte 5 dakikada kredi sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin.

Kredi notu kaç olmalı?

7 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlara işlem yapacak olan bu banka üzerinden banka kredi notu uygun olması durumunda kredi onayı alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda bankadan düşük faizlerle kredi kullanabileceğini söylemek isteriz. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması ve kullanmış oldukları bu ürünlerde de uygun faizlerle kredi alabilmeleri için düzenli ödemeler yapmış olmaları gerekmektedir.

Başa dön tuşu