Ekonomi

66.000 TL borçlarınızı kapatmak için destek kredisi başladı! Banka hemen onay vereceğini duyurdu!

66.000 TL borçlarınızı kapatmak için destek kredisi başladı! Banka hemen onay vereceğini duyurdu! Garanti Bankası, yeni yapmış olduğu borç kapatma kredisiyle birlikte nakit kredi kullanacak ve ihtiyaç kredisiyle birlikte borç kapatma kredisi alacak olan tüm vatandaşlara kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden 66000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olmanız durumunda ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve Garanti Bankası üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanyada özellikle de nakit kredi kullanacak olan kişilere hızlı bir şekilde kredi işlemleri gerçekleştirerek banka müşterisi olması durumunda da hesaplarına hızlı bir şekilde kredi ödemesi vermektedir.

  • Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, sadece banka şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte 66000 TL 24 ay vadeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz.
  • Garanti Bankası yapmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyasında, güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacak, daha önce icralık olan borçlarınızı kapatmayacaktır.

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında özellikle banka müşterisi olan vatandaşları daha uygun faiz oranlarından yararlanarak Kredi verileceği de resmi olarak açıklandı.

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa Garanti Bankası şubelerine gitmeden internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurabilir veya en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte bu bankadan verilecek olan borç kapatma kampanyasına katılmak istediğini söyleyebilir.

Başa dön tuşu