Güncel

65 yaş altındaki herkes için müjde geldi! Banka kartı olanlara 90 gün boyunca bedava verilecek

Bankalar müşterilerinin mutlu olması bağlamında çoğu değişik kampanyaya imza atıyor. Kimi bankalar müşterilerine kredi çekerken basitlikler tanırken birtakım bankalarda değişik şirketlerle anlaşmalar yaparak müşterilerine hediye kazanma ayrıcalıkları sunuyor. İşte müşteri memnuniyetine önem veren bankalardan biri olan Akbank senesinin mobil operatör markası olan Vodafone ile bir iş birliğine gitme kararı almış.

Bu önemli kampanya ile Akbank müşterisi olurlarsa aylık internet paketleri kazanabilecekler. Paketlere baktığımızda verdiği veri miktarlarının son derece yüksek olduğunu söyleyebiliriz. İlk kez Akbank müşteri olan kimseler 25 GB kadar veri paketi alabiliyorlar. Tam da bu noktada değişik bankaların değişik kampanya şartlarını döneme soktukları biliniyor. Tam da bu noktada bilhassa Akbank bu tarz kampanyalar gündeme geldiği vakit ön plana çıkıyor!

Akbank ve Vodafone kampanyası bomba

Kampanya bağlamında Akbank mobil üzerinden işlemlerinizi yapmanız şarttır. Eğer mobil bankacılık harici noktalardan bu prosedürü yaparsanız veri paketi kampanyasına başvuramazsınız. Akbank mobilden müşteri olmak içerisinde tek yapmanız gereken Akbank’ın telefon uygulamasını indirip daha sonra müşteri olmak istiyorum opsiyonuna tıklayarak sırayla gelen adımları takip etmektir. Adımları tamamladıktan sonra veri paketinizi alabilmek için karşınıza bir kod çıkacak bu kodu kullanarak Vodafone üzerinden veri paketinizi alırsınız.

Detaylar önemli

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra her ay 15 Gb veri paketi vatandaşların cep telefonuna yüklenecektir. Her ay katılım sağladığınız gün yükleme yapılacaktır. Eğer 3 ay içerisinde telefonunuzu taşırsanız yada hattınız kısıtlı duruma gelirse paketiniz iptal olacaktır. Kampanyaya katılım bağlamında yaş sınırı da bulunmaktadır.

 

 

Başa dön tuşu