EkonomiGüncel

50 bin TL ödeme! Bankalardan ödeme alacak kişilere “3” Banka duyuru yaptı! İşte detaylar…

50 bin TL ödeme! Bankalardan ödeme alacak kişilere “3” Banka duyuru yaptı! İşte detaylar… Garanti Bankası Akbank ve Denizbank tarafından kendi resmi internet sitelerinde yapılan duyurular ile birlikte, kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu 3 banka üzerinden başvuru yapabilecek ve bu krediler ile birlikte, aynı gün içinde ödeme alacaksınız. Nakit kredi almak isteyenler, belirli şartlara uygun olarak hemen ödeme alabilecekler. Bireysel müşteri olan ve emekli olan herkes başvuru yaparak başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi alabileceklerdir. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli kredi ödemelerini hesaplarına atabileceklerdir. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli kredilerde, özellikle düşük faizli kredi alacaklardır.

Garanti Bankası Denizbank ve Akbank üzerinden nakit kredi alacak kişiler, uygun faizlerle bu kredileri almaları durumunda kredi notuna göre de faizlerden yararlanacaklardır. Nakit kredi için kredi notu 1200 ve üzerinde olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Bankalar üzerinden nakit başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubeleri üzerinden kimliklerimizle birlikte yapmış olduğunuz başvurular sonrasında veya internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Akbank üzerinden SMS ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvuru yapabildiğiniz gibi, Denizbank da aynı şartlarda kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank ve Denizbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilir ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu