Ekonomi

4 bankada deprem! Ekim-Kasım-Aralık ayında 40.000 TL ödeme verilecek! 36 ay vadeye kadar hemen alın

40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 4 banka üzerinden yeni bir paket açıklandı açıklandı. 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte kredinize hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. 40000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 3 ay ertelemeli kredi kampanyalarını istedikleri zaman internet üzerinden de katılabilecek.

AKBANK

Akbank üzerinden SMS ile başvuru yapabildiğiniz gibi, ayrıca başvurularınızı banka şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Sms ile Akbank kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaralarını yazarak bu mesajı: Akbank, SMS Kredi Servisi numarası olan 44 25 numarasına göndermesi yeterlidir.

DENİZBANK

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Denizbank’ın cebimde kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kredi hemen aynı gün içinde kullandırılmak üzere size hazırlanmaktadır.

ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kamu bankası olmasından dolayı düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. 40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 3 ay içerisinde yapmış oldukları başvurularda, düşük faiz oranları ile birlikte bu bankalardan kredi kullanabiliyor. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kredilerde uygun faiz oranları ile birlikte sizlere işlem yapılarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Başa dön tuşu