EkonomiGüncel

33000 TL nakit kredi almak isteyen vatandaşlara, Garanti Bankası ve Vakıfbank, kolaylık sağlayacak.

33000 TL nakit kredi almak isteyen vatandaşlara, Garanti Bankası ve Vakıfbank, kolaylık sağlayacak. 33000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında Garanti Bankası ve Vakıfbank, düşük faizli kredi verecek. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizler de 33000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız bu iki banka üzerinden hemen işlemlerinizi yaparak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar üzerindeki kredi puanı uygun olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, onay olabilecekleri kampanyalara katılmak için hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı açıklandı.

Garanti BBVA Kolay Kredi Başvurusu

33.000 TL kolay kredi almak istiyorsanız Garanti BBVA şubelerinden veya resmi internet sitesi olan www.garantibbva.com.tr adresinden kredi başvuru formunu doldurup hemen kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler 3 aylık sigortaları olması durumunda kredi onayı alırsa kredileri hesaba geçecektir. Eğer iş durumu olmayan ve yeni işe başlayan biriyseniz bu bankadan kredi başvurusu yapmayınız.

Vakıfbank Kolay Kredi Başvurusu

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilirsiniz. Bu banka kredilerinde onay durumu çabuk ve hızlıdır. Bankaya giderken evraklarınız ile kredi başvurusu yaparsanız sonucu öğrenebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden 33.000 TL 36 ay vadeli kredi alacak müşteriler en az 6 aylık sigortalı müşteri olması gerekiyor. Eğer yeni işe giriş varsa banka kredi onayı vermeyecektir. Vakıfbank kredilerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca 3 ayda bir ödemeli, 2 ayda bir ödemeli kredi kullanma olasılığınız da vardır.

Başa dön tuşu