Ekonomi

30 bin tl ödeme… Garanti BBVA bankası ödemeyi hemen yapacak!

30 bin tl ödeme... Garanti BBVA bankası ödemeyi hemen yapacak!  Garanti Bankası nakit kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapmış olduğu yeni kampanyada 30000 TL kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Garanti Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden banka müşteri hizmetleri numaraları üzerinden ve dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz mobil uygulama üzerinden sizlere kredi destek ödemesi vermektedir.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu bankalar üzerinden dilediğiniz zaman kredi ödemesi alabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar istedikleri zaman garanti Bankası üzerinden alacakları 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte uygun faizlerle kredi işlemleri yapmaktadır. 30000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli kredi ödemesi yapabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa ki, Garanti Bankası müşterisi olması ve Garanti Bankası üzerinde hesabı aracılığı ile birlikte internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor.

Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte sizlerde hemen aynı gün içinde destek ödemesinden faydalanabilir ve 30000 TL krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Başa dön tuşu