Ekonomi

3 bankadan deprem haberi! Bankalar faizleri düşürdü, Limitleri yükseltti! Ödeme almak isteyen buraya…

3 bankadan deprem haberi! Bankalar faizleri düşürdü, Limitleri yükseltti! Ödeme almak isteyen buraya… Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlar, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri alabilmektedir. Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden başvuru yaparak, kredi almak istiyorsunuz, sizlerde hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek, 100000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak için kredi başvurularını, bankaların internet sitesi üzerinden ve banka şubeleri üzerinden istedikleri zaman yapabiliyorlar.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ne kadar kredi onay aldığınızı hemen görebilirsiniz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank hesabı olan vatandaşlar, bankacılık üzerinden başvuru yapmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden hemen işlemler yapabileceği, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi alabileceği haberi verildi. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hesaplarına ödeme vermektedir. Akbank, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler ise gelir belgesiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa bu banka hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte krediye hemen hesaplarına yatırılabilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, şubelere giderek de kredi başvurusunda bulunabilir.

Başa dön tuşu