EkonomiGüncel

24 saat içinde başvuru yapmanız gerekiyor! 3 banka açıkladı: TC kimlik numarasına göre alacaksınız!

24 saat içinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları 3 banka üzerinden gerçekleştirilecek olan kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin özel bankalar üzerinden yapmış oldukları başvurularda, nakit kredi kullanabilecekleri bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanabileceği haberi verildi. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 24 saat içinde aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi başvurusunu banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecekleri SMS Kredi servisiyle birlikte hemen gerçekleştirebilmektedir. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Denizbank kredi

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 24 saat içinde yapacakları tüm başvurularda 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılarak, hemen onay alabiliyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi, internet bankacılığı uygulaması üzerinden veriliyor.

QNB Finansbank kredi

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi ve bireysel tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşların onaylanan tutarı en yakın banka şubesi ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 kullanabileceğini söylemek isteriz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru yapacak olan tüm vatandaşlara, Finansbank, hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Başa dön tuşu