EkonomiGüncel

2 bankadan duyuru! Bankalar artı para verecek! En düşük limit 1000 TL olacak!

Akbank ve iş Bankası yaptığı yeni kampanya ile birlikte, artı para imkanı sağlayacağını açıkladı. Artı para, banka hesabı olan kişilere verilen nakit kredili mevduat hesabı olarak karşımıza çıkmaktadır. Akbank ve İş bankası yaptığı bu kampanyada, başvuru yapacak olan kişilere, hemen ödeme vereceğini ve hesaplarına artı para olarak işlem yapacağını açıkladı.

10 bin TL’ye kadar, en düşük limit 1000 TL olacak şekilde ödeme alacaksınız. 1000 TL ödeme aldığınızda, kendi banka hesabınızda artı para olarak 1000 TL görülecektir. Bu parayı hiç kullanmazsanız, faiz ödemezsiniz. Eğer kullanmak isterseniz, ATM’den çekebilir veya internet bankacılığı üzerinden başka hesaba atabilir, ödeme yapabilirsiniz.

Akbank Artı Para Başvurusu

Akbank üzerinden bir hesabınız varsa hemen Akbank Direkt uygulamasına girerek Artı para başvurusu yapabilirsiniz. Banka hızlı bir şekilde değerlendirecek ve size bu parayı verecektir. Eğer bankada bir hesabınız yoksa maalesef bu parayı alamıyorsanız. Ayrıca internet kullanmıyorsanız da Akbank size banka şubesi ve banka müşteri hizmetlerinden de artı para başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Artı Para Başvurusu

İş Bankası üzerinden de artı para başvurusu yapmanız mümkündür. Banka internet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak hemen İş Bankası Artı para kullanmaya başlayabilirsiniz İş Bankası müşterilerine onay vermeleri durumunda 1000 TL ve üzerinde paranız hesabınıza tanımlanır. Bu parayı ister nakit olarak çekebilir, isterseniz de internet üzerinden harcama yaparak da kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu