Ekonomi

2 bankadan deprem! Son dakika kararı çıktı, 20 bin 30 bin ve 50 bin TL nakit ödemeler hesaplara yattı!

2 bankadan deprem! Son dakika kararı çıktı, 20 bin 30 bin ve 50 bin TL nakit ödemeler hesaplara yattı! Garanti Bankası ve QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle işlem yapılacağı açıklandı.

QNB Finansbank ve Garanti Bankası üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırabilirsiniz.

2 banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapabileceksiniz. Acil kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. başvuru gerçekleştirerek, kredi alacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacak olan bu iki banka üzerinden işlem yapmak isteyen tüm vatandaşları kredi puanı 1400 üzerinde olması gerekiyor.

Emekli olan kişiler başta olmak üzere sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlarda bu kredilerden faydalanabilmektedirler.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden başvuru yaparak, 20 bin 30 bin ve 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvuru gerçekleştirebilir ve bireysel olan bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi duyurusu ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler emekliyse emekli maaşlarını bu bankaya taşıması istenmektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden TC Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Banka şubeleri üzerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapma imkanı sizlere sunularak, 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli 100000 TL’ye kadar ise 24 ay vadeli kredi verileceği açıklandı.

Başa dön tuşu