EkonomiGüncel

2 bankadan deprem! Emekliye ödeme verecek, Şartları yayımladı!

2 bankadan deprem! Emekliye ödeme verecek, Şartları yayımladı! Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirerek, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ödeme alacağı haberi verildi.

Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerle ihtiyaç kredisi sadece emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlar için yapılmaktadır.

Emekli Kredisi Kampanyası Detayları

ihtiyaç kredisi olarak emekli kredisi kullanacak olan emeklilerin, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden almış oldukları emekli maaş hesapları aracılığıyla birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. Denizbank, özellikle cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi imkanında sağlamanıza olanak sağlamaktadır.

  • Sms ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Kredim TC kimlik, doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Denizbank üzerinden sizlerde kredi başvurusunda bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız başvurunuzu yapmak için şubelere gitmeden artık internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hem masrafsız hem gelir belgesiz, hem de diğer kredilere nazaran daha düşük faiz oranlarıyla yararlanarak kredi alabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Garanti Bankası ile birlikte Denizbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle Garanti Bankası Denizbank  kendi banka müşterilerine en kolay yöntemlerden olan internet bankacılığı uygulamalarını önermektedir.

Başa dön tuşu