Ekonomi

2 bankadan borçlarınızı kapatmak için duyuru! 2 bankadan borç kapatma kredisi kampanyası duyurdu!

Banka borçlarınızı kapatmak için iki bankadan sizlere duyuru paylaşıldı. 99000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Garanti Bankası ve İş bankası tarafından hem ihtiyaç kredileri, hemde borç kapatma kredileri ödenecektir. Garanti Bankası ve İş bankası tarafından ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi alacak olan vatandaşlara 99000 TL’ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirilerek, hemen aynı gün içinde kredi işlemleri yapılacak.

2 banka tarafından başlatılan bu kampanyada özellikle kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin bireysel müşteri olup, emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirilecektir. Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini aynı anda kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise kredi notuna bakarak ve sigortalılık süresine bakarak kredi onayı verilmektedir.

BAŞVURU

Garanti Bankası ve İş Bankası, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredileri başvuruları, banka şubeleri üzerinden kimlikleriniz ve gelir belgeniz ile birlikte yapılmaktadır. 99000 TL 36 ay vadeli olarak kredi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak kalacakları borç kapatma kredilerinde bankaların uyguladıkları düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceklerdir. Garanti Bankası ve İş Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını sadece banka şubeleri üzerinden şahsen yapmaları isteniyor.

Başa dön tuşu