EkonomiGüncel

2 bankadan açıklama var! Garanti ve Yapı Kredi ödeme verecek! Şartları yayımlandı!

2 bankadan açıklama var! Garanti ve Yapı Kredi ödeme verecek! Şartları yayımlandı! Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi puanı uygun olan vatandaşlara nakit ödemeler gerçekleştirileceği resmi internet siteleri üzerinden açıklandı. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşları, belirtilen şartları uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilerek, vatandaşlara sunulacaktır.

Nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, yaptıkları kampanyalarda cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusu almaktadır.

Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ödeme alabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda yapmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankasının yapmış olduğu bu kampanyada, özellikle de 44 11 numarasına mesaj göndererek 5 dakika içerisinde kredi sonucu, öğrenebilir. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderirseniz ihtiyaç kredisi başvurusuna, Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile yapmış olacaksınız.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarınıza da ödemeler yatırılmaktadır.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olarak kredi alacak olan kişilere acil ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Başa dön tuşu