EkonomiGüncel

2 banka birleşti, Kampanya başlattı! Akbank ve Denizbank 55.000 TL ödeme yapacak!

2 banka birleşti, Kampanya başlattı! Akbank ve Denizbank 55.000 TL ödeme yapacak! Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte 55000 TL kredi ödemesi verileceği açıklandı. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına hemen katılabilir.

Başvurularınızı gerçekleştirmek için banka şubelerine gidebileceğiniz gibi oturduğunuz yerden cep telefonu üzerinden de SMS atarak da işlem yapabileceğinizi söylemek isteriz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte sizlere, Akbank ve Denizbank, 55000 TL kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilir ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak de hemen aynı gün içinde alabilmektedir.

Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler kredi puanı yüksek olması durumunda işlem yapabilmektedir. Banka kredi puanına güvenmeyen vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilmektedirler.

Akbank ve Denizbank arasında yapılan anlaşma ile birlikte sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredilerde şartları uygun olarak hizmet alabileceklerdir. Akbank ve Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği açıklandı.

Başa dön tuşu