Ekonomi

2-3-4-5 Ocak tarihleri arasında, Emeklilere ek ödeme verilecek! 3 bankadan açıklama yapıldı

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, ek ödeme alacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank VakıfBank, destek ödemesi vereceğini açıkladı. 5 Ocak tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecek olan tüm emekleri için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan kamu bankaları, emekli maaşlarını kendi bankalarından alınmasını istiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız hemen işlemlerinizi yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı hesabımız aracılığı ile birlikte nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemesi, verilecek.

Nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle işlem yapabilirsiniz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gidecek zamanları olmaması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilir. İnternet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda onay almanız ile birlikte emekli maaş hesabınız üzerinden sizlere verilecek olan bu kredilere hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

PTT emekliye ödeme yaptı!

Emekliye Özel 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Gündem Oldu! Bankalar Emeklilere Müjde Verdi

Emekli olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak içinde bu bankalar üzerinden kredi kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu