EkonomiGüncel

18 Yaş Üzeri Dikkat! Ödeme Alacaksınız! Akbank, QNB, Garanti ve Denizbank Açıklama Yaptı!

Akbank, QNB, Garanti ve Denizbank Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı. 30000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 18 yaş üzerinde olması durumunda başvuru yaparak, kredi ödemesi yapılıyor. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda, sizlerde bu 4 banka üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, şartlara uygun olmaları durumunda bankanın şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulaması üzerinden destek kredisinden faydalanabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz.  Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi alabilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda bankadan kredi başvurusunda bulunabilir.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank kredi başvurusunda bulunmak istiyoruz ama Cebimde kredi kampanyasına katılarak, sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulurdu şubelerine gitmeden işlemlerini Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında kredi ödemesi olacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredileri hesaplarına internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yatırılmaktadır.

Başa dön tuşu