EkonomiGüncel

15 Milyon Emekliye Müjde! Son Dakika Haber! Uygun Faiz Oranları İle Nakit Kredi Ödemesi Verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada son dakika haberine göre, kamu bankalarıyla birlikte bazı özel bankaların başlatmış olduğu nakit kredi kampanyasına katılabilirsiniz. En düşük olup, faiz oranları ile birlikte kredi işlemlerinizi yapacaksınız ve nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar kredi ödemelerinden faydalanarak, ihtiyaç kredisine hesaplarınıza yatıracaksınız.

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden yapacakları işlemlerde nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriliyor.

EMEKLİYE MÜJDE!

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu yapmak istiyorsanız ve kredi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubesine giderek işlemlerinizi kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilirsiniz. Emekli olan kişilere müjdeli haber olarak başvurularını gerçekleştirmeleri halinde 50000 TL’ye kadar ödeme verilecek olan bu kredi kampanyalarına katılacak olan kişilerde 3 ay ertelemeli olarak ilk taksit ödemesini de işlem yapabileceğini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda da şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecek biri kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılacağını söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurunuzu bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilir, banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise bankaların resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabilir.

Başa dön tuşu