EkonomiGüncel

15 milyon emekliye müjde! Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Açıklıyor

15 milyon emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere belirli şartlar dahilinde nakit kredi imkanı sağlanacaktır. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden devlet destekli kredi kullanabilmektedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuruda, emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda istedikleri zaman onay olabileceğinin haberi verildi. Devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlemler yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde hizmet vermektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte düşük faizli kredileri ödeyeceğine internet sitesi üzerinden duyurdu.

Emekli olan ve emekli maaşını bu bankalar üzerinden olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde kullandırılmaktadır. Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ayrıca yüksek limitli borç kapatma kredisi imkanı da sağlıyor. Kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 3 banka üzerinden hemen işlem yapılıyor ve kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank haricinde özel bankalar üzerinden de emekli maaş almanız durumunda kendi emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden internet şifresi aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi işlemi sunmaktadır. En yakın banka şubesi üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlara da hızlı bir şekilde kredi kullandırılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplarına yatırılarak da kullandırılacaktır.

Başa dön tuşu