Ekonomi

14 milyon emekliye müjde! Cumhurbaşkanı açıkladı

14 milyon emekliye müjde! Cumhurbaşkanı açıkladı. Emekli maaşı alan vatandaşlar, yüzde 25 zam sonrasında nakit kredi kampanyası ile ilgili bilgileri de Cumhurbaşkanı tarafından açıklandı.

Emekli maaşı olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank tarafından ödenecek olan yeni bir nakit kampanyası duyurusu paylaşıldı ve buna git kampanyası ile birlikte devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceğiniz duyuruldu.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını bu şekilde yaparak, kredi kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Emekli maaş hesabınız üzerinden devlet destekli, faiz oranlarından yararlanmak için öncelikli olarak maaş müşterisi olmanız gerekmektedir. Emekli maaşı alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden de istedikleri zaman kredi kullanabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ödeme vermektedir.

Başa dön tuşu