Ekonomi

13300 TL emekli ödemesi için bankaya koşun! 3 banka verecek!

13300 TL emekli ödemesi için bankaya koşun! 3 banka verecek! Emekli maaşı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 3 banka tarafından sizlere 13300 TL’ye kadar emekli ödemesi verileceği açıklandı.

Emekli maaş hesapları Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden olan tüm vatandaşlara daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda 36 ay vadeli 13300 TL emekli ödemesi verilecek.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen kişiler banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte nakit kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak, istedikleri zaman kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi ödemesi olarak sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilecektir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara kamu bankaları en düşük faiz oranlarından yararlandırarak gelir belgesiz olarak hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.

Emekli olan kişiler daha önce bankalar üzerinden nakit kredi kullanmış olmaları durumunda bu bankalardan daha yüksek limitlerde kredi başvurularını gerçekleştirebilir ve uygun faiz oranları ile birlikte alabilecekleri bu kampanyalara katılarak, borç kapatma kredisi de kullanabilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vereceğiniz ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatıracağınız kampanyalarda ilinde, sizlerde uygun faizlerle kredileri, hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu