Ekonomi

100.000 TL ön onaylı emekli kredisi… Bankadan açıklama geldi, Son dakika emekliye müjdeli haber

100.000 TL ön onaylı emekli kredisi… Bankadan açıklama geldi, Son dakika emekliye müjdeli haber. Emekli maaş hesapları üzerinden emekli kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 100000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Banka üzerinden yapılan açıklamada, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve Denizbank üzerinden sizlere kredi ödemesi verilecektir.

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere emekli maaşı, Denizbank üzerinde olması durumunda 24 ay vadeli ön onaylı kredi verilecek ve bu krediler içinde bankadan borç kapatma kredisi de alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Emekli Kredisi kampanyasına katılarak destek ödemelerinden faydalanacak olan tüm kişilere emekli maaş hesapları üzerinden aynı zamanda kredi kartı ödemesi de veriliyor.

Size en yakın emekli maaş almış olduğunuz, Denizbank şubesine giderek işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilirsiniz.

Denizbank 100000 TL Emekli Kredisi Kampanyası…

100000 TL ön onaylı kredi kullanmak isteyenlere 100 bin TL kredi için şart arayan Denizbank, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere hemen sonuç vereceğini açıkladı.

  • Emekli maaşınızı bu bankalarda almıyorsanız ve kredi notu 1200 ve üzerinde ise, KREDİM TC KİMLİK DOĞUM TARİHİ (GG.AA.YY) olarak yazarak başvurunuzu yapabilecek ve onaylanan bu kredileri de hemen kullanacaksınız.

Özellikle doğum tarihi kısmını yazarken aralara nokta koymayı unutmayın. 4 Haziran 1986 yılında doğan birisi 04.06.86 olarak yazacak ve bu mesajı gönderecektir.

Başa dön tuşu