Ekonomi

100.000 TL 36 ay vadeye kadar QNB Finansbank üzerinden “Gelir Belgesiz” Kredi verilecek!

100.000 TL 36 ay vadeye kadar QNB Finansbank üzerinden “Gelir Belgesiz” Kredi verilecek! QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve 36 ay vadeli kredi kullanmanıza imkan sağlanacaktır. 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve Finansbank, üzerinden ne kadar onay aldığınız hakkında bilgiler sizlere gönderilir.

QNB Finansbank yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, TC kimlik numarasını, 50 30 numarasına mesaj olarak gönderen tüm vatandaşlara da kredi imkanı sağlamaktadır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak da hemen aynı gün içinde kullandıracaklardır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve kredinizi hızlı bir şekilde yaparak, hemen hesabınızı ödeme alabileceksiniz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların mobil uygulama kullanmaları durumunda da kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda bankadan ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Kredi puanı uygun olan vatandaşları, ayrıca emekli olmaları durumunda 5 dakika içerisinde Finansbank tarafından yapılan bu kampanyaya katılabilir ve kredi kullanabilmektedir.

Son zamanlarda yapılan kredi başvurularında özellikle düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 100.000 TL’ye kadar sizlere 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödeyeceğini duyurdu.

QNB Finansbank, yapmış oldukları bu kredi kampanyası başvuruları sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm kişileri 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan kredileri de hesaplarına yatırarak, kullanmanıza olanak sağlayacaktır

Başa dön tuşu