EkonomiGüncel

10-20-30-40-50 bin TL ödeme: 2 bankadan açıklama: TC kimlik sorgulaması sonrasında “Onay” alın!

10-20-30-40-50 bin TL ödeme: 2 bankadan açıklama: TC kimlik sorgulaması sonrasında “Onay” alın! QNB Finansbank ve Denizbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Banka kredi politikalarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak ayrı gün içinde kullandırılmaktadır.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak istedikleri zaman kredi başvurularında bulunabiliyor ve nakit onay olabilmektedirler. 2 banka üzerinden de kredi puanı uygun olan vatandaşlar cep telefonlarını kullanarak mesaj atmaları durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Sadece SMS ile değil, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu iki banka üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyalara katılabilmektedir. Sms haricinde internet bankacılığı uygulamalarını kullanabilir veya bankaların resmi internet siteleri üzerinden kredi alabilirsiniz.

SMS KREDİ

QNB Finansbank yaptığı kampanyada SMS ile başvuru alacağını açıkladı. TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj atarsanız hemen başvurunuzu yapacak ve onaylanacak olan bu tutarı hemen hesaba göndereceksiniz. TC Kimlik numaranız üzerinden başvuru yapmanız durumunda da kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli işlem yapılmaktadır.

Denizbank üzerinden de SMS atacaksınız. SMS ile başvuru yapacak olan kişiler KREDİM TC KİMLİK Doğum Tarihi GG.AA.YY olarak yazdıktan sonra başvurusunu yapacaklardır. Kredi notu uygun olan kişiler başvuru sonrasında kredi kullanacaklardır. Bu bankalar 5 dakika içinde sonuç veren bankalardır.

Başa dön tuşu