Ekonomi

1-2-3-4 Kasım Tarihlerinde TC Kimlik Numaranıza Ödeme Olacak! Başvuru Nasıl Yapılır?

1 ve 4 Kasım tarihleri arasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara, Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada, gelir belgesiz olarak 75000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Başvurularını, Akbank üzerinden yapacak olan bireysel müşterilerin şartlara uygun olmaları durumunda kullanabilecekleri bu kredilerde Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, ihtiyaç kredisine hızlı bir şekilde ödeyeceğini duyurdu.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda, sizlerde cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara nakit ihtiyacı olması durumunda hızlı bir şekilde ödemeler gerçekleştirilecekti onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, yine aynı gün içinde kullanıma sunulacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi işlemlerinizi yapmak için Banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, şu şekilde yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerine gitmeden, yapacakları işlemlerde, Akbank Direkt uygulamasını tercih ederlerse daha düşük faiz oranları ile birlikte 75000 TL 24 ay vadeli kredi kullanabilmektedirler. Banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara banka şartlarına uygun olması durumunda 5 dakika içerisinde sonuç ödenmektedir.

Başa dön tuşu